+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Сайт-портфоліо фотографа Ксенії Воротнікової

Сайт-портфоліо фотографа Ксенії Воротнікової

Задача та рішення

Фотографу не потрібно багато слів, за нього говорять його фотографії. Наш клієнт – молодий та талановитий фотограф Ксенія Воротнікова. Перед нами стояла задача створити сайт-портфоліо, сфокусований саме на роботах Ксенії.

Концепція сайту – це підкреслення естетики робіт Ксенії та напрямків, в яких вона працює. Виразність знімків підкреслюється лаконічністю дизайну веб-сайту, де нічого не відволікає увагу відвідувача від кожного кадру, в якому цілий світ.
Легкість схопленого моменту має бути підтримана технічно. Деталлю, яку варто врахувати при роботі над сайтом-портфоліо, є швидкість завантаження фотографій, які мають легко змінювати одна одну, наче гортаєш фотоальбом. Ми окремо пропрацювали цей аспект, вибравши оптимальне співвідношення якості зображень та швидкості завантаження сайту.

Сайт – це не тільки візитівка клієнта в мережі, це й ще відображення його естетично бачення. В результаті кропіткої роботи над кожним штрихом ми отримали мінімалістичний, з акцентованою увагою на кожній роботі фотографа, сайт-портфоліо:

Адаптація веб-сайту для роботи на різних пристроях є особливо важливою для сайтів –портфоліо, оскільки кожний кадр, кожна робота фотографа має цілісно відображатись на кожному типі пристрою, від широкоформатних моніторів до мобільного телефона.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт