+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Контекстна реклама в Google

Контекстна реклама сьогодні  – це вже не просто оголошення, що відображаються згідно запитів користувача в пошуковій системі Google. Наразі це потужний та дуже точний інструмент взаємодії з Вашим клієнтом  в інтернеті.

Google Ads може використовуватись в двох варіантах:

Оголошення в результатах пошуку:

 • Рекламні оголошення відображаються разом з результатами пошуку в відповідь на запит користувача. Тобто ми показуємо рекламу товару чи послуги саме тим користувачам, які саме їх шукають і саме в той момент, коли вони їх шукають.
 • Враховуючи зростаючу кількість пошукових запитів, що робляться з мобільних пристроїв, важливо враховувати всі варіанти відображення/розміщення на екрані рекламних оголошень.
 • Важливим фактором, що впливає на ефективність оголошень, є «розширення» тексту оголошення. Так до оголошення можна додати телефони, адресу, уточнення або схожі товари та послуги.

Оголошення в контекстно-медійній мережі

 • Текстові та графічні оголошення (банери) на сайтах, що розміщують рекламу від Google.
 • Оголошення можуть розміщуватись як згідно тематики сайту, так і по інтересам конкретного користувача, запитам, які він раніше робив в Google, товарам, які він переглядав або діям, які він виконував на Вашому сайті.

Поведінка користувачів в пошуковій системі та контекстно-медійній мережі суттєво відрізняється, тому стратегія реклами, зміст оголошень, показники ефективності та вартість теж будуть різнитись.

Головними принципами планування інтернет-кампанії є те, що в результатах пошуку ми працюємо з вже сформованим попитом, який існує в конкретний момент, а в контекстно-медійній мережі ми нагадуємо про певну потребу чи запит користувача або ж взагалі формуємо його. Прикладами останнього варіанту є реклама нового товару або бренду.

Переваги контекстної реклами

 • Актуальність.
  В результатах пошуку реклама демонструється саме тим користувачам, які зараз шукають цей товар чи послугу.
 • Швидкість запуску.
  Оголошення будуть показані одразу після налаштування реклами та оплати на Google.
 • Точність.
  Завдяки широким можливостям таргетингу рекламу можна максимально точно налаштувати на цільову аудиторію. Можливості таргетингу постійно доповнюються та справді вражають. Таргетинг враховує багато характеристик користувача: його поточне місцезнаходження,  , вік, стать, коло інтересів та інше.
 • Мобільність.
  Можливість дуже швидко змінювати ключові слова та налаштування, проводити експерименти та постійно працювати на покращенням результатів.
 • Оплата  за результат.
  Можливість обирати модель оплати: оплата за показ оголошень, за отриманих користувачів або за певні дії, виконані на сайті (розміщення замовлення, отримання промокоду і т.і.)
 • Гнучкий бюджет.
  Можливість обрати оптимальний бюджет на рекламу.

Аналіз результатів реклами

Для оптимізації рекламних кампаній ми використовуємо найпопулярнішу систему аналітики Google Analytics. З нашого досвіду – найефективніше її потенціал розкриваєтьсяв зв’язці з системою Google Tag Manager.  В інтернет-рекламі сьогодні використання цих двох систем практично обов’язкове.

З кожною інтернет-кампанією, яку ми запускаємо, разом з клієнтом ми проходимо наступні етапи:

 • Створюємо правила для формування аналітичних звітів (views) в Google Analytics, якщо у клієнта ще немає аккаунту –  реєструємо новий аккаунт);
 • Реєструємо аккаунт в Google Tag Manager та налаштовуємо передачу даних через нього ;
 • Налаштовуємо двосторонній зв’язок між аккаунтами Google Ads та Analytics;
 • Налаштовуємо модуль «Електронна торгівля» (в разі актуальності);
 • Налаштовуємо фільтри, цілі та конверсії з врахуванням специфіки задач клієнта.

Для багатьох наших клієнтів характерною є велика кількість офлайн-конверсій у вигляді дзвінків або продажів за межами веб-сайту. В такому разі ми використовуємо один з методів відслідковування офлайн конверсій:

 • Динамічний або комбінований колл-трекінг (за допомогою додаткових сервісів)
 • Статичний колл-трекінг (за допомогою власних розробок)
 • Відслідковування за допомогою промокодів
 • Маркування заявок та зворотній зв’язок з аналітикою
 • Налаштування двостороннього зв’язку з CRM (за наявності)

Застосування цих методів дає можливість аналізувати не тільки інтернет-рекламу,а й інші види реклами, наприклад зовнішню рекламу або рекламу на телебаченні.

Детальніше про наші  можливості аналізу результатів реклами можна ознайомитись в розділі  Веб-аналітика.

Етапи запуску контекстної реклами:

 1. Запит клієнта
 2. Комерційна пропозиція
 3. Оплата першого платежу
 4. Аналіз конкурентів
 5. Формування структури, ключових слів, оголошень рекламної кампанії.
 6. Консультація та затвердження з клієнтом
 7. Налаштування аналітики
 8. Запуск рекламної кампанії
 9. Постійний аналіз, оптимізація та звітність.

Вартість контекстної реклами

Вартість контекстної реклами складається з витрат на рекламу (платежів Google) та вартості наших послуг.

 • Витрати на рекламу
  це рекламний бюджет, який ми попередньо узгоджуємо з клієнтом, він повністю прозорий та завжди доступний для перегляду та контролю.
 • Вартість послуг
  для більшості рекламних кампаній, з бюджетом до 30 000 гривень на місяць, складає 15% від місячного бюджету, але не менше ніж 5 000 грн. на місяць.

У випадках, коли при невеликих бюджетах виконання задачі потребує значний обсяг роботи (наприклад, необхідність створення, аналізу або підтримки дуже розгалуженої структури аккаунту) або при бюджетах більше 50 000 гривень на місяць, вартість послуг розраховується індивідуально.

Для нових клієнтів ми можемо запропонувати приємний бонус: після першого місяця роботи Ваш рекламний бюджет буде поповнено на 1500 грн.
Замовити рекламу

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт