+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Ремаркетинг

Ремаркетинг – це вид реклами, що складається з цілого комплексу інструментів та видів взаємодії, об’єднаних однією спільною характеристикою і метою, а саме – повторною взаємодією з користувачем.

Основними задачами, які виконуються таким видом взаємодії, зазвичай є:

  • Нагадування – найбільш розповсюджений варіант взаємодії з метою нагадування про актуальність пропозиції, незавершену покупку тощо.
  • Актуалізація – інформування про нові умови щодо товару чи послуги, якими раніше цікавився відвідувач сайту. Наприклад: акції, додаткові знижки або нагадування про те, що товар скоро закінчиться.
  • Повторний продаж – взаємодія з метою повторного продажу, якщо споживання товару чи послуги має періодичний характер.
  • Реклама бренду – збільшення кількості контактів бренду з аудиторією, яка вже проявила себе як зацікавлена, потрапивши на веб-сайт за одним з каналів залучення трафіку.

Використання ремаркетингу має цілу низку переваг, але вимагає уважного ставлення до планування та налаштувань. Класичними помилками в налаштуваннях ремаркетингу є показ реклами абсолютно всім користувачам, які відвідали сайт. Ми вважаємо це помилкою, оскільки серед них можуть бути відвідувачі, які помилково зайшли на сайт і вже через кілька секунд його залишили, або ті, хто вже купив товар, і відповідно в рекламі вже не має сенсу, рекламний бюджет може витрачатись задарма.

Можливості ремаркетингу з Google Ads

Google Ads пропонує різні види ремаркетингу.

Стандартний ремаркетинг. Показ графічних або текстових оголошень користувачам, які вже відвідували Ваш веб-сайт, а тепер переглядають інші ресурси або користуються мобільними додатками (наприклад, Вашому потенційному відвідувачу буде показано рекламу Вашого веб-сайту на іншому сайті новин, на який він зайде).

Динамічний ремаркетинг. Цей вид ремаркетингу дає змогу ефективніше залучати клієнтів, показуючи їм рекламу саме тих товарів або послуг, які вони раніше переглядали на Вашому веб-сайті чи у Вашому додатку. Приклад: клієнт побачить рекламу саме того пилососу, яким він цікавився на Вашому сайті).

Ремаркетинг у пошуковій мережі. Показ оголошень відвідувачам Вашого веб-сайту, коли вони будуть шукають схожі товари та послуги в Google.

Ремаркетинг відео. Охоплення користувачів, які взаємодіяли з Вашими відео або каналом YouTube, показуючи їм оголошення на YouTube, а також у відео, додатках і на інших веб-сайтах.

Ремаркетинг за списком клієнтів. За допомогою наявних у Вас списків електронних адрес можна завантажити контактну інформацію клієнтів, яку вони надали Вам, і показувати їм оголошення в різних продуктах Google, коли вони ввійдуть в обліковий запис Google.

Оскільки ремаркетинг є одним з варіантів реклами за допомогою Google Ads, всі умови та етапи надання цієї послуги аналогічні до послуги контекстної реклами.

В більшості випадків ремаркетинг не застосовується як окремий та автономний вид реклами, а виступає однією зі складових комплексної рекламної кампанії, коли застосовуються одразу декілька видів взаємодії з користувачем. Одні види реклами виконують задачу першого контакту та зацікавлення користувача в Ваших товарах та послугах, а ремаркетинг доводить справу до кінця.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт