+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Створення сайтів

Одним з найважливіших етапів успішного процесу створення веб-сайту є ідея та рішення клієнта про необхідність створення або оновлення вже існуючого веб-сайту. Як тільки така задача є і клієнт довіряє реалізацію цієї ідеї нам – ми починаємо процес. На підставі отриманої заявки ми проводимо зустріч, телефонну або відео розмову з клієнтом,  на якій обговорюємо його існуючі бачення, ідеї та потреби.

Комерційна пропозиція

Після отримання заявки та діалогу з клієнтом ми надаємо комерційну пропозицію, в якій пропонуємо варіанти рішення поставленої задачі, строки, етапи та вартість їх реалізації.

Отримавши розуміння потреб клієнта, ми пропонуємо оптимальні рішення, виходячи з нашого досвіду та аналізу сфери діяльності, для якої планується зробити сайт.

На цьому етапі ми показуємо пропоновану структуру та загальний опис функціоналу сайту, складаємо його бюджет та визначаємо терміни виконання.

Процес виконання та бюджет сайту буде складатись з наступних ключових етапів:

  • Побудова структури сайту та прототипу;
  • Розробка дизайну;
  • Розробка програмної частини;
  • Наповнення та запуск.

Узгодження структури сайту.

На основі попереднього діалогу ми пропонуємо інформаційну структуру майбутнього веб-сайту. Також для цього аналізуємо інші сайти в даному сегменті бізнесу, розбираємо їх вдалі рішення, зручні або навпаки не зручні функції.

Якщо мова йде про створення нової версії вже існуючого сайту, обов’язково аналізуємо поведінку користувачів на цьому сайті, популярність та ефективність його окремих розділів.

 

Створення прототипу сайту

Побудова прототипу дає можливість оптимально спланувати зміст та функціонал всіх сторінок сайту, змоделювати дії користувача  та побудувати бажану модель взаємодії користувача з веб-сайтом. Така підготовча робота дає можливість структурувати очікування від веб-сайту і внести корективи в його структуру до виконання дизайну та програмної частини. Це допомагає зменшити кількість змін і  доопрацювань, які можуть виявитись вже після виконання основних етапів з розробки веб-сайта, а відповідно створення і затвердження прототипу оптимізує фінальну вартість робіт з розробки веб-сайту.

Затверджений прототип також виконує роль технічного завдання, по якому зручно орієнтуватись в затвердженому переліку сторінок та функцій майбутнього сайту.

На цьому етапі можливим варіантом може бути зміна функціоналу сайту. При детальному обговоренні окремих сторінок клієнтом може бути прийняте рішення про спрощення функціоналу або навпаки, про необхідність нових функцій. Це ідеальний час для внесення змін, оскільки подальші етапи з розробки веб-сайту будуть одразу реалізовуватись оптимально.

Фінальним етапом створення прототипу, є моделювання дій користувачів сайту. На цьому етапі формулюється бажана модель досвіду користувача (user experience).

Після затвердження прототипу клієнтом ми переходимо до наступного етапу: розробки дизайну веб-сайту.

Розробка дизайну

Перед початком створення дизайну сайту ми аналізуємо вже існуючі сайти даної тематики, тренди, які треба врахувати  для даного проекту, підбираємо та обговорюємо з клієнтом приклади візуальних рішень, на яких визначимось з загальними уподобаннями та стилістичними побажаннями клієнта щодо майбутнього дизайну веб-сайту.

Розробка дизайну складається з трьох етапів:

  • дизайн головної сторінки сайту, де буде узгоджена загальна візуальна концепція;
  • дизайн всіх типових сторінок сайту, де будуть  пропрацьовані всі елементи з урахуванням обраної загальної концепції;
  • адаптація макетів сайту під типові розміри екранів найбільш популярних пристроїв, на яких веб-сайт буде переглядатись користувачами.

Програмування

Після затвердження дизайну веб-сайту клієнтом починається програмування, яке є основним і найбільш технічно складним етапом у веб-розробці.

Програмна частина складається з верстки макетів та програмування адміністративної частини сайту. Хорошою новиною для клієнта є те, що цей етап відбувається з мінімальним залученням клієнта, оскільки  всі роботи з програмування та внутрішній контроль їх якості ми виконуємо самостійно.

Клієнт оцінює вже готовий результат.

Тестування та запуск

Після закінчення програмування сайту ми навчаємо клієнта роботі з ним та супроводжуємо процес наповнення сайту змістом (контентом).

Якщо клієнт побажає – ми можемо повністю взяти на себе виконання цієї задачі, але за нашим досвідом ми все ж рекомендуємо клієнту призначити відповідального та наповнювати веб-сайт самостійно, для того, щоб надалі незалежно та впевнено працювати з веб-сайтом без нашого обов’язкового залучення.

Наповнення веб-сайту дає можливість відповісти на всі практичні питання щодо роботи з веб-сайтом та відшліфувати процес ще до запуску сайту, коли можливі помилки та неточності при наповненні будуть одразу помічені користувачами.

Після завершення наповнення веб-сайту контентом, ми разом з клієнтом ще раз перевіряємо всі функції сайту, його відображення на різних пристроях та швидкість завантаження.

Після цього сайт офіційно запускається. Святковий момент для нас та наших клієнтів.

Після запуску сайту останнім етапом є налаштування індексації сайту пошуковими системами, основних SEO параметрів та підключення сервісу Google Analytics.

Після запуску сайту ми виконуємо його гарантійне обслуговування, об’єми якого обумовлюються окремо для кожного проекту, та за потреби – здійснюємо подальшу технічну підтримку.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт