+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Корпоративний сайт компанії Страховий адвокат

Корпоративний сайт компанії Страховий адвокат

Задача та рішення

Наш клієнт – «Страховий адвокат», один з найуспішніших страхових брокерів України, з великою уважністю ставиться до всіх аспектів свого сервісу, в тому числі, і до створення свого веб-представництва. Корпоративне гасло «Страхового адвоката» – «Простір успішних рішень», і корпоративний сайт компанії мав стати таким простором в інтернет-мережі.

Нашею задачею було створення корпоративного сайту, на якому доступно та зручно має бути розміщена вся інформація, необхідна потенційним клієнтам для того, щоб почати переговори про співпрацю та упевнитись в правильності зробленого вибору – замовлення послуг у «Страхового адвоката».

Важливою перевагою сервісу «Страхового адвоката» є високий рівень підтримки, яку вони надають своїм дійсним та майбутнім клієнтам. Легкість та швидкість контакту зі страховим брокером знайшла відображення в концепції «Контакт в один клік»: на якій сторінці сайту б не знаходився відвідувач, він в один клік може замовити дзвінок або відправити питання «Страховому адвокату».
«Страховий адвокат» постійно ділиться знаннями в сфері страхування та тримає своїм партнерів добре поінформованими, тому розділи «Новини» та «Наш блог» надають технічну можливість легко та структуровано доносити інформацію відвідувачам.

Корпоративний сайт містить багато різної інформації, тому її логічне розташування по розділам є необхідною частиною роботи над веб-сайтом. Цінність прототипування для такого виду сайтів важко переоцінити. На цьому етапі відбувається побудова майбутньої структури сайту, щоб при  максимальній інформативності він був зручним та інтуїтивно зрозумілим для користувача.

В результаті злагодженої роботи з клієнтом ми створили корпоративний сайт «Страхового адвоката».

Потреба звернутись до страхового брокера може виникнути будь-де та при різних обставинах, тому адаптування роботи сайта для будь-яких сучасних типів пристроїв, від комп’ютерного монітору до монітора смартфона, та наступне його тестування є важливими частинами роботи над веб-сайтом.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт