+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Монобрендовий інтернет-магазин Hot&Wet Swimwear

Монобрендовий інтернет-магазин Hot&Wet Swimwear

Задача та рішення

Неймовірно надихає бути залученими до розвитку українського бізнесу. Дві талановиті, красиві та розумні українки започаткували та активно розвивають торгову марку Hot&Wet, створюючи дизайнерські купальники.

Для Hot&Wet ми створили інтернет-магазин, головними задачами якого є знайомство з пропонованим модельним рядом пляжного одягу та зручний і легкий процес покупки.

Зручність веб-сайту для цільової аудиторії – один з параметрів оцінки нашої роботи. Розуміючи, що деякі жінки приймають рішення про покупку одразу, а деякі бажають повернутись до покупки трохи пізніше, ми зробили можливість не тільки одразу відправити товар в корзину, а й додати його в обране, щоб потім легко знайти свого фаворита та здійснити покупку.
Розуміючи, що прихильниці Hot&Wet живуть в різних частинах світу, ми додали функцію перерахунку ціни купальників в іноземній валюті, щоб полегшити розрахунки та процес прийняття рішення про покупку.

Побудова прототипу.

Легкий та зрозумілий процес покупки в інтернет-магазині є одною з найголовніших задач. Тому для цієї категорії веб-сайтів створення прототипу є особливо важливим. На фазі прототипування найлегше створити та пропрацювати всі сценарії поведінки покупця, виявити питання та деталі, на які варто звернути увагу з самого початку, одразу подумати над найкращими рішеннями, щоб потім приступити до дизайну та програмування вже цільної ідеї.

Створення дизайну сайту

Ми пишаємось, що в результаті співпраці з талановитими власницями бізнесу, ми отримали інтернет-магазин, який, сподіваємось, вже виводить справу дівчат на новий рівень розвитку.

Адаптація сайту

Частка інтернет-покупок, що здійснюються з мобільних пристроїв, стрімко і постійно зростає, тому адаптація інтернет-магазину для всіх типів пристроїв, особливо мобільних, є безперечно важливою.

Ми задоволені результатом, але розуміємо, що веб-світ розвивається дуже швидко, тому завжди готові продовжувати роботу над інтернет-представництвом наших клієнтів, додаючи до вже готових рішень нові модулі та можливості, щось разом рухатись вперед.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт