+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Дизайн сайту-презентації дезінфікуючого засобу Virkon™ S

Дизайн сайту-презентації дезінфікуючого засобу Virkon™ S

Задача та рішення

Приємно працювати для клієнтів, які розуміють, що своєчасне впровадження нових технологій і підходів є необхідним для ефективного ведення справ в сучасному світі для будь-якого бізнесу, в тому числі і для традиційного фермерського господарства та пов’язаних з ним галузей.

Офіційний постачальник дезінфікуючого засобу Virkon™ S довірив нам створити сайт-презентацію цього продукту, для того, щоб ознайомити фермерів України з усіма перевагами використання дезінфіканту Virkon™ S, лідера серед засобів з біозахисту. Для цього проекту веб-студія Pluton створила візуальну ідею, прототип та дизайн веб-сайту.

Для нас важливо допомогти клієнту найбільш ефективно та виразно донести свої ідеї до своєї цільової аудиторії. Засіб Virkon™ S найбільше використовується в галузях птахівництва, тваринництва та свинарства. Тому для формування міцного асоціативного ряду ми створили та ретельно пропрацювали три візуалізації головних персонажів, курки, корови та свині, які зустрічають відвідувачів сайту.

Побудова прототипу.

Навіть для сайтів-презентацій, що не є надто складними за своєю структурою, та мають на меті донесення до відвідувача певної інформації, стадія прототипування є безумовно корисною та важливою.

Наперед продумуючи всю архітектуру сайту, сценарії дій відвідувача, разом з клієнтами ми створюємо та візуалізуємо цілісну ідею майбутнього веб-сайту.

Процес прототипування є ретельним продумуванням структури та змісту всіх сторінок веб-сайту, і саме на цьому етапі виникає найбільша кількість ідей та вирішуються найбільша кількість практичних питань щодо майбутньої роботи веб-сайту.

Створення прототипу – це побудова скелету проекту. Після роботи та затвердження прототипу і клієнт, і ми маємо повну та детальну картину очікуваного результату та можемо впевнено приступати до реалізації.

Створення дизайну сайту

В результаті співпраці з клієнтом ми отримали наступний, на нашу думку – гідний, результат:

Адаптація сайту

Завершальною, але не менш важливою, стадією проекту зі створення веб-сайту є адаптація сайту для всіх типів пристроїв, від комп’ютера до мобільного телефону, та тестування роботи веб-сайту.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт