+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Сайт-каталог ательє Katrin-Studio

Сайт-каталог ательє Katrin-Studio

Задача та рішення

«Якщо тебе немає в Інтернеті – тебе не існує». Це одна з аксіом сучасного маркетинга. Відповідно сайт-презентація – це вже не розкіш, а необхідність.

Команда Pluton з задоволенням працювала над створенням першого сайту студії авторського дизайну Katrin.

Задачею сайта є представити продукцію, що відшиває студія, а також дати клієнтам інформацію щодо додаткових можливостей студії авторського дизайну: широкий вибір тканин, індивідуальні дизайни та нестандартні замовлення.

Веб-сайт – це прекрасний майданчик розповісти відвідувачу про всі переваги, що надає студія: продемонструвати моделі готової продукцїї, розповісти про додаткові можливості, які дає індивідуальний підхід. При цьому інформація на сайті має бути структурована зручно та ефективно як для клієнтів, так і для самої студії. Так, в картці кожної моделі одягу зазначений максимум корисної інформації, від артикулу до можливих кольорів та тканин, при цьому при всій інформативності така картка не є перевантаженою.

Веб-сайт – це візитівка бізнесу, тому продумати, яку інформацію та як Ви хочете донести до Вашого клієнта є дуже важливим. Це моделювання кінцевого результату, який дозволяє структуровано і швидко рухатись до успішного завершення: бачення того, яким буде структура Вашого веб-сайту.

За нашим досвідом створення дизайну – це один з найскладніших етапів проектів, оскільки враження про дизайн складаються на основі особистих естетичних стандартів та очікувань, які є індивідуальними. Ми завжди робимо все можливе, щоб, запропонувати нашим клієнтам ідеї дизайну, які відповідатимуть баченню клієнта .

Можливість зручно отримати інформацію за допомогою мобільних пристроїв – це вже стандарт сучасного світу. Ми приділяємо багато уваги тому, щоб створені нами веб-сайти коректно відображались на різних мобільних пристроях та в різних браузерах.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт