+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Сайт-каталог сувенірної продукції Gifter

Сайт-каталог сувенірної продукції Gifter

Задача та рішення

Ми вже декілька років працюємо над різними проектами для компанії GIFTER, чим щиро пишаємось.
GIFTER – це майстри підбору та виробництва корпоративних подарунків.

Веб-сайт GIFTER має зручно та швидко надавати клієнту інформацію про наявність, асортимент, ціни, кількість, кольори численних варіантів сувенірної продукції, тому перед нами постала цікава технічна задача.

Зважаючи на тисячі позицій, що пропонуються до вибору клієнтів, нами було розроблене та успішно впроваджене технічне рішення, що дозволяє на щоденній основі оновлювати бази наявності товару на сайті, синхронізуючи їх з внутрішніми базами даних GIFTER. Таким чином, наш замовник не має вручну змінювати інформацію щодо тисяч товарів, їх наявності, кількості і т.д., це відбувається автоматично. При цьому у клієнта-відвідувача сайту завжди є актуальна і точна інформація щодо наявної продукції для прийняття рішень при виборі.

Рутинна робота замінена дієвими алгоритмами, і ми раді впроваджувати сучасні технічні рішення для наших клієнтів.

Варто відмітити, що технологічність та естетика веб-проектів мають йти поруч. Так, фішкою дизайну веб-сайта GIFTER є можливість відвідувача на власний смак обрати кольорову гаму.

Після розробки програмної частини та затвердження дизайну ми працювали над версткою, адаптацією веб-сайта для роботи в різних браузерах та на різних типах пристроїв: як стаціонарних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях.

Веб-сайт GIFTER вже приносить плоди у вигляді збільшення замовлень, і ми будемо з радістю продовжувати спостерігати за активним та успішним розвитком бізнесу нашого клієнта.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт