+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Корпоративний сайт компанії Юпеко

Корпоративний сайт компанії Юпеко

Задача та рішення

Головними задачами при створенні веб-сайту для компанії UPECO були поставлені презентаційність та інформативність, оскільки це сайт для B2B послуг.

Компанія UPECO є лідером в ніші послуг з професійного контролю за шкідниками та підтримки харчової безпеки.

З огляду на специфічність послуг замовник-користувач веб-сайту має якнайшвидше знайти необхідну інформацію щодо послуг компанії та впевнитись в якості та професійності виконавців.

Фішкою сайту є структурованість та легкий доступ до інформації, реалізовану через повноекранне меню. На відстані одного кліку знаходиться основне меню сайту та розгорнута структура двох основних розділів. UPECO поважає час своїх клієнтів, то ж зручність для користувача та швидкий доступ до потрібної інформації були пріоритетами при розробці веб-сайта.

«Все геніальне – просто». Так і в створенні веб-сайтів: щоб в результаті все вийшло зрозуміло і просто – треба витратити значну кількість часу на моделювання структури інформації, розділів і сторінок.

Ми почали з прототипу, з його допомогою відшліфували концепцію та бачення фінального результату. Після цього класична робота над дизайном та версткою.

Окремої уваги потребувала адаптація для різних браузерів та пристроїв, оскільки веб-сайт містить ряд візуальних ефектів, а чим більш складніші та нестандартні рішення – тим більше часу і уваги вони потребують, щоб все працювало, як задумано.

Це була цікава та кропітка робота команд замовника та веб-студії Pluton, і ми задоволені результатом.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт