+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Сайт системи Безоплатної правової допомоги

Сайт системи Безоплатної правової допомоги

Задача та рішення

Проекти, які роблять життя людей кращим, нас надихають.

Задача була непростою: зробити інтуїтивно зрозумілий веб-сайт, який буде просто і зручно доносити до різних категорій користувачів інформацію про систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Новий сайт мав об’єднати і структурувати інформацію, що знаходилась на 26 окремих веб-сайтах.

Цей проект ми реалізували в межах проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії разом з командою Координаційного центру з надання правової допомоги.

Корпоративний сайт компанії Юпеко Корпоративний сайт компанії Юпеко
Попередній проект

Замовник

Рада Європи в Україні

Результат

https://legalaid.gov.ua

Галузь

Право

Розуміючи, що в центрі проекту безоплатної правової допомоги стоїть людина та захист її прав, ми сфокусувались на тому, щоб великі масиви досить складної інформації були легко доступні і зрозумілі для користувачів сайту, відповідно до їх категорій та потреб.
Ми працювали над тим, щоб кожна людина, якій потрібна допомога, зайшовши на сайт, швидко зрозуміла, що і як треба робити, щоб отримати безоплатну правову допомогу.

Структура сайта побудована відповідно до основних категорій користувачів.

Головний фокус – це клієнти, громадяни України, які мають право на безоплатну правову допомогу: діти, учасники бойових дій, люди з інвалідністю, особи, які постраждали від домашнього насильства і так далі.

Другий центр уваги – це адвокати, які надають безоплатну правову допомогу.

Саме масиви інформації розміщені в розділах «Пресцентр», «Публікації та ресурси», «Публічна інформація» та «Про систему БПД».

Сайт побудовано таким чином, щоб зайшовши в розділ, присвячений певній категорії громадян, користувач знайшов всю інформацію по всім можливим типам запитів. Наприклад, люди з низьким доходом мають можливість в одному місці дізнатися, яку допомогу вони можуть отримати, що для цього потрібно, прочитати новини, що стосуються саме цієї категорії громадян, отримати іншу корисну інформацію.

Технічно це реалізовано через створення окремих сторінок для кожної категорії користувачів сайту, на які через тегування підтягується тематичний контент з інших сторінок сайту.

Для проекту такої складності прототипування – це один з найбільш трудоємних та важливих етапів роботи над проектом, оскільки має бути побудовано скелет веб-сайту, який має найбільш ефективно вирішувати поставлену задачу.

Нам потрібно було об’єднати та структурувати інформацію з 26 окремих веб-сайтів. Для розуміння об’єму таких даних – після запуску єдиного сайту з надання безоплатної правової допомоги на сайт було перенесено та додано вже більше 30 000 новин.

Зважаючи, що це проект державного рівня, дизайн мав бути стриманий, функціональний, з фокусом на користувача та мету проекту.

Адаптація для роботи веб-сайту на мобільних пристроях була іншим важливим аспектом реалізації проекту.

26 сайтів-попередників не мали адаптації під мобільні пристрої.

Ми розуміли, що правова допомога може знадобитись людям в дуже різних обставинах і має бути легко доступною з будь-якого мобільного пристрою, тому адаптації веб-сайту для роботи на мобільних пристроях ми приділили значну увагу.

Сайт адаптовано для роботи на всіх сучасних пристроях: від стаціонарних комп’ютерів до мобільних телефонів. Відверто скажемо – команда PlutOn пишається тим, що наша студія виступила розробником веб-сайту legal aid.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт