+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Сайт-каталог продукції GoodRam

Сайт-каталог продукції GoodRam

Задача та рішення

Веб-сайт є одним з необхідних каналів маркетингу та продажів для будь-яких товарів та послуг.

Сучасний досвід інтернет-комерції доводить, що чим більш заточеним під окремий продукт чи напрямок бізнесу є вебсайт – тим більш зручним він є для покупця, тим більше продажів такий веб-сайт зможе згенерувати.

Компанія GIFTER є дилером продукції GOODRAM в Україні та спеціалізується на флеш-накопичувачах, на які можна нанести будь-які зображення.

Завданням веб-сайту було донести до клієнта меседж: ми маємо саме те, що Вам треба.

В цілому це сайт-каталог, який дає повне уявлення про те, як флешку можна ефективно використовувати в маркетингових цілях.

GIFTER орієнтується в своїй роботі на маркетологів та інших професіоналів своєї справи, націлених на предметну співпрацю. Тому інформація про кожний об’єкт структурована максимально повно та стисло: параметри, кольори, ціна, умови доставки – все, що потрібно для прийняття рішення про співпрацю на одній сторінці.

В результаті ми створили веб-сайт для одного з важливих напрямків бізнесу GIFTER – продажу флеш-накопичувачів, на які можна нанести будь-які логотипи та використовувати для розвитку бізнеса.

Ми та наші клієнти цінуємо час, відповідно активно працювали над тим, щоб веб-сайт був адаптований для різних видів пристроїв: потенційні замовники можуть знайомитись з деталями і за допомогою офісного ноутбуку, і в дорозі, зайшовши на сайт з мобільного телефона.

Після цього ми провели тестування, щоб впевнитись, що всі завдання виконані.

Ми задоволені результатом сьогодні, але розуміємо, що веб-комерція розвивається дуже швидко, і тому вже працюємо над новими проектами з новітнім функціоналом для компанії GIFTER.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт