+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Финанс-Захист – сайт окремого напрямку роботи компанії

Финанс-Захист – сайт окремого напрямку роботи компанії

Задача та рішення

Завжди приємно мати справу з професіоналами, з якими співпрацюєш давно та яким довіряєш всі власні справи, пов’язані зі страхуванням.

Компанія «Фінанс-сервіс», наш клієнт, з яким ми працюємо вже більше 9 років, доручила студії Pluton Digital створення веб-сайту для одного з напрямків бізнесу – надання юридичної допомоги при отриманні відшкодування у страхових компаній.

Страхові випадки – це часто ситуації, які є складними в багатьох аспектах, і залучення професіоналів до роботи з такими випадками може позбавити багатьох неприємних турбот та негативного досвіду.

Задачею веб-сайта було ознайомлення відвідувачів з відносно новою для нашого ринку послугою та надання максимально структурованої інформації про досвід та щоденну практику «Фінанс-сервісу» в в галузі відстоювання інтересів клієнта у відносинах зі страховими компаніями.

«Фінанс-сервіс» має довгу та успішну практику допомоги клієнтам у вирішенні страхових спорів та відкрито ділиться зі своєю аудиторією практичними знаннями. Беручи до уваги умову, що сайт «Фінансового Захисту» має містити дуже багато інформації, ми ретельно працювали над структурою сайта та логікою розташування такої інформації для того, щоб будь-який відвідувач якомога швидше зміг знайти інформацію, що потрібна саме для його випадку.
Однією з переваг сервісу «Фінансового захисту» є можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію, тому потреба відвідувачів швидко зв’язатись з компанією було технічно реалізована в простій та зручній формі зворотнього зв’язку та контактної інформації, яка легко знаходиться на будь-якій сторінці сайту.

В результаті плідної співпраці з клієнтом ми створили сайт окремого бізнес-напрямку «Фінанс-сервіс», який завдяки великому, але добре стуктурованому обсягу тематичної інформації, став цінним ресурсом практичних порад для будь-кого, з ким стався або може статися страховий випадок.

Страхові випадки можуть статися будь-де, тому адаптація веб-сайту для коректного відображення на будь-яких пристроях, особливо смартфонах, з його подальшим тестуванням, були обов’язковими фінальними стадіями роботи над веб-сайтом.

Завдяки правильно спланованій структурі та закладеним на моменті формування технічного завдання можливостям, сайт щодня наповнюється новою інформацію та продовжує органічно розвиватися.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт