+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Сайт веломарафону Київська Велосотка

Сайт веломарафону Київська Велосотка

Задача та рішення

Велика честь долучатись до таких проектів як Київська Велосотка. Це масштабна спортивна подія з елементами змагання, місією якої є популяризація велоспорту та творення нової велокультури України. Вона надихає спортсменів, любителів, дорослих і дітей, людей з різними фізичними можливостями вести активний спосіб життя та насолоджуватись радістю руху.

Безперечно, за радістю велосвята, яке Київ спостерігає щовересня, стоїть велика організаційна робота великої команди на чолі з її ідейним натхненником Сергієм Харчуком. Допомогу з веб-сайтом Київської Велосотки запропонувала веб-студія Pluton Digital.

Багато членів команди студії та її керівник Віктор Плут зокрема любить велоспорт, тому робота над веб-сайтом Київської велосотки надала прекрасну можливість поєднати те, що знаєш, щоб разом з однодумцями допомогти розвивати те, що любиш та вважаєш важливим.

За кожним фінішем Київської Велосотки стоїть очікування нового старту.
Тому зайшовши на сайт, кожний відвідувач побачить табло зворотного відліку з зазначеннями часу, що лишився до початку нової події, а відповідно і часу на підготовку до нього.
Окремою непростою задачею був вибір відповідного технічного рішення, яке в відповідало за коректну роботу сайта в момент пікових навантажень. Такими періодами є декілька тижнів до старту, коли на сайт Київської Велосотки заходить понад 10 000 відвідувачів в день.
Останні роки довели, що технічне рішення було обрано вірно, і сайт без збоїв працює в найвідповідальніші часи, чим ми пишаємось.

Одна з головних функцій веб-сайта – це надання необхідної структурованої інформації. Так сайт містить всю необхідну інформацію про цю велоподію.

Маємо за честь надавати Київській Велосотці веб-підтримку, і сподіваємось, що сайт буде отримувати все більші і більші навантаження, тому що кількість бажаючих стати частиною цього велосвята в Україні буде щороку впевнено зростати.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт