Сайт веломарафону Київська Велосотка

Задача та рішення:

Велика честь долучатись до таких проектів як Київська Велосотка. Це масштабна спортивна подія з елементами змагання, місією якої є популяризація велоспорту та творення нової велокультури України. Вона надихає спортсменів, любителів, дорослих і дітей, людей з різними фізичними можливостями вести активний спосіб життя та насолоджуватись радістю руху.

Безперечно, за радістю велосвята, яке Київ спостерігає щовересня, стоїть велика організаційна робота великої команди на чолі з її ідейним натхненником Сергієм Харчуком. Допомогу з веб-сайтом Київської Велосотки запропонувала веб-студія Pluton Digital.

Багато членів команди студії та її керівник Віктор Плут зокрема любить велоспорт, тому робота над веб-сайтом Київської велосотки надала прекрасну можливість поєднати те, що знаєш, щоб разом з однодумцями допомогти розвивати те, що любиш та вважаєш важливим.

За кожним фінішем Київської Велосотки стоїть очікування нового старту.
Тому зайшовши на сайт, кожний відвідувач побачить табло зворотного відліку з зазначеннями часу, що лишився до початку нової події, а відповідно і часу на підготовку до нього.
Окремою непростою задачею був вибір відповідного технічного рішення, яке в відповідало за коректну роботу сайта в момент пікових навантажень. Такими періодами є декілька тижнів до старту, коли на сайт Київської Велосотки заходить понад 10 000 відвідувачів в день.
Останні роки довели, що технічне рішення було обрано вірно, і сайт без збоїв працює в найвідповідальніші часи, чим ми пишаємось.

Одна з головних функцій веб-сайта – це надання необхідної структурованої інформації. Так сайт містить всю необхідну інформацію про цю велоподію.

Маємо за честь надавати Київській Велосотці веб-підтримку, і сподіваємось, що сайт буде отримувати все більші і більші навантаження, тому що кількість бажаючих стати частиною цього велосвята в Україні буде щороку впевнено зростати.

Хочете, щоб і ваш сайт був гарним?