+380 (67) 741 31 13 Відправити запит

Корпоративний сайт компанії Фінанс-Сервіс

Корпоративний сайт компанії Фінанс-Сервіс

Задача та рішення

Компанія «Фінанс-Сервіс», наш клієнт, з яким ми працюємо в галузі веб-активності та інтернет-реклами вже більше 9 років, доручила веб-студії Pluton створення свого корпоративного веб-сайту. Маємо зазначити, що ця довіра є обопільною, весь цей час команда Pluton є постійним клієнтом «Фінанс-Сервісу» з будь-яких питань страхування, це партнери, яких ми впевнено рекомендуємо друзям.

Практика «Фінанс-Сервісу» є довгою, успішною та багатопрофільною, тому «Фінанс-Сервісу» є чим пишатись та про що розповісти.

Важливо, що інформація при цьому має бути логічно структурованою, щоб відвідувач сайту легко знайшов відповіді на свої запитання в галузі страхування.

Наразі корпоративний веб-сайт «Фінанс-Сервісу» є повноцінним ресурсом з будь-яких аспектів страхування, оскільки охоплює не тільки питання опису різноманітних послуг, які надаються компанією, її переваг та досягнень, а і містить масивний блог тематичних статей, розділи судової практики та безкоштовної юридичної допомоги.
Але не зважаючи на суттєвий обсяг інформації, відвідувач має можливість легко орієнтуватись в структурі сайту, отримати необхідні практичні поради, швидко знайти контактні дані та форму зворотного зв’язку, щоб зв’язатись зі страховою компанією та довірити вирішення своїх задач професіоналам.

Результатом нашої роботи з клієнтом став не просто корпоративний веб-сайт, а майданчик для спілкування компанії зі своїми клієнтами, на якому «Фінанс-Сервіс» ділиться цінною інформацією для вирішення будь-яких задач та питань в страховій галузі.

Інформація щодо страхової компанії та різних страхових випадків може знадобитись будь-де, тому адаптація веб-сайту для коректного відображення на будь-яких пристроях, особливо смартфонах, з його подальшим тестуванням, були обов’язковими фінальними стадіями роботи над веб-сайтом.

Завдяки правильно спланованій структурі та закладеним на моменті формування технічного завдання можливостям, сайт щодня наповнюється новою інформацію та продовжує органічно розвиватися.

Хочете, щоб і Ваш сайт був гарним?

Замовити сайт